logo_studioreklamy_firmart
Kim jesteśmy?

Firmą rodzinną

zapewniającą w pełni kompleksową obsługę Klienta w zakresie projektowania i wykonywania instalacji elektrycznych, sieci energetycznych oraz stacji transformatorowych dla odbiorców indywidualnych i biznesowych. Prowadzimy studio świadczące kompleksową obsługę firm w zakresie reklamy i marketingu – grafika – strony internetowe – druk – gadżety reklamowe – fotografia.

Jak powstała firma

Historia firmy

Hand Drawn 0017 Target.png
1 etap

02.06.2016

Decyzja i rozpoczęcie działalności firmy ELEKTRO-KAM II Zespół: 1 osoba II Obszar działania: Koszalin

2 etap

2017

Zwiększenie obszaru na jakim działamy, nowi pracownicy firmy II Zespół: 3 osoby II Obszar działania: Koszalin i okolice

3 etap

2018

Współpraca z firmą Z1LAIKA rozszerzenie działalności, dodatkowa oferta usług dla klientów II Zespół: 4 osoby II Obszar działania: Polska + Europa

Astronout .png
4 etap

2022

Łączymy siły i powołanie w ramach działalności firmy ELKTRO-KAM studia reklamowego II Zespół: 5 osób II Obszar działania: Polska + Europa

Referencje

Co mówią o nas nasi klienci

Figura Development figura-development.pl

„Firma Elektro-Kam z siedzibą w Koszalinie zaprojektowała i wybudowała dla naszej firmy stację transformatorową wraz z przygotowaniem niezbędnej dokumentacji. Firma sprostała w pełni naszym wymaganiom i potrzebom. Wszystkie prace zostały wykonane z należytą starannością, terminowo i zgodnie ze sztuką budowlaną. Dotychczasowa współpraca pozwala nam z pełnym przekonaniem polecić Elektro-Kam jako profesjonalną i godną zaufania firmę.”

Saveinvest Sp. z o.o. saveinvest.pl

„Zawsze stawiamy na profesjonalnych i sprawdzonych wykonawców – takim właśnie partnerem jest ELEKTRO-KAM. Polecamy.”

SAM architekci www.sam-architekci.pl

“Grzegorz jest szybki, profesjonalny i konkurencyjny jeśli chodzi o ceny. Bardzo cenimy sobie jego współpracę, nigdy nas nie zawiódł, pomaga na każdym etapie inwestycji, zawsze cierpliwie znosi różne nasze wymysły i zmiany. Polecamy jego usługi!”

Darłowskie Centrum Wolontariatu www.wolontariat.com.pl

"Firma godna polecenia, zawsze profesjonalnie i terminowo. Może liczyć na konstruktywne rady. Szefowa to konkretna i przemiła osoba!"

Instruktorka Fitness

"Usługi bardzo wysokiej jakości, a przy tym fantastyczna współpraca. Zdecydowanie POLECAM"