logo_studioreklamy_firmart
Przykładowe realizacje

Strony internetowe

FAQ

Zamówienie strony internetowej

etapy dotyczące realizacji – wykonania strony internetowej.

Zamówienie można złożyć przez stronę www lub przez e-mail.

Po wpłynięciu zamówienia skontaktujemy się z Tobą i ustalimy ostateczny zakres usługi oraz cenę. Wszystkie ustalenia poczynione drogą mailową uznajemy za wiążące dla obu stron – zachowujemy korespondencję przez minimum 30 dni od momentu zakończenia zlecenia.

Umowę o współpracy przygotowujemy na życzenie klienta, przesyłając ją mailem. 

Przed przystąpieniem do prac należy wpłacić 30% wartości zamówienia.

Otrzymasz od nas fakturę pro forma. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym zamówienie jest automatycznie kierowane do realizacji - a na Twój mail jest wysyłana faktura VAT wraz z informacją o rozpoczęciu zlecenia.

W ramach zlecenia zobowiązujemy się do terminowej realizacji, zachowania poufności oraz udzielenia bezpłatnej gwarancji dla strony WWW w zależności od wybranej opcji z oferty.
 

Podstawowe pakiety (kwoty NETTO):

1 - pakiet mini - od 1500 PLN 
Strona bez panelu administracyjnego

2 - pakiet standard - od 2500 PLN 
Podstawowa strona z panelem administracyjnym

3 - pakiet premium - od 4500 PLN 
Rozbudowana strona z panelem administracyjnym

4 - pakiet ecommerce - od 6500 PLN 
Sklep z panelem administracyjnym

Na tym etapie Klient przekazuje wytyczne dotyczące strony: zdjęcia, treści i inne materiały, my zaś projektujemy graficznie, wdrażamy funkcjonalności, rozwijamy stronę według sugestii Klienta i testujemy przed uruchomieniem.  Kolejność prac nad stroną, m.in.:

  • Rejestracja domeny i wybór usług hostingowych 
    Jeśli domena internetowa została już wcześniej zarejestrowana, pomoc przy jej ewentualnej rekonfiguracji.
  • Wykonanie projektu graficznego
    Na podstawie analizy, zebranych informacji, materiałów i zdjęć dostarczonych przez Klienta wykonujemy projekt graficzny wraz z wizualizacją online strony głównej serwisu oraz podstron serwisu, wprowadzając niezbędne modyfikacje jeśli wymagać tego będzie projekt. 
  • Wprowadzenie treści na stronę
    Dodanie na stronę przekazanych treści i  materiałów, zdjęć  wraz z ich ewentualnym retuszem i dostosowaniem graficznym. 
  • Testowanie

wprowadzamy niezbędne poprawki, z pomocą Klienta finalizujemy treści na stronie, testujemy stronę pod względem błędów oraz wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Ostatnim krokiem jest uruchomienie strony pod docelowym adresem www.  Przekazujemy tym samym stronę do akceptacji dla Klienta. Jeśli w ciągu 7 dni Klient nie zgłasza uwag - to oznacza, że akceptuje stronę internetową.

Podsumowanie ostatecznego zakresu projektu, przekazanie strony oraz rozliczenie projektu zgodnie z zamówieniem i z ewentualnym zakresem zakresem zleconym prac przez Zamawiającego podczas trwania projektu.

Na email Klienta przesyłana jest informacja o uruchomieniu strony wraz z rozliczeniem końcowym na ustaloną wcześniej kwotę według wybranej opcji. Po zaksięgowaniu płatności  następuje przekazanie dla Klienta wszystkich danych dostępowych do strony. 

W zależności od pakietu prowadzimy bezpłatną opiekę administracyjną i serwisujemy – na zasadach gwarancji. W tym czasie każdy zauważony problem z serwisem zostanie poprawiony. 

Oferujemy stałą opiekę nad stroną - możemy administrować, aktualizować i rozwijać stronę. Oferujemy możliwość wykupienia stałej opieki nad stroną internetową lub jednorazowej aktualizacji (pomoc w obsłudze i rozwoju funkcjonalności, zmiany treści oraz wyglądu strony, modyfikacje grafiki itp.). 

Przykładowe realizacje - zobacz online